Ana sayfa

Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd şirket Profili

şirket Profili

Hubei JVH Industrial & Trade Co., Ltd. profesyonel bir dizel jeneratör seti ve motor montajı, dizel motor parçaları tedarikçisidir, Başlıca ürünler şunlardır: Jeneratör seti, motor montajı, dizel motor parçaları.

 

Ürün yelpazemizin tamamı 10KVA~5000KVA dizel jeneratör setini;25KVA~2500KVA gazlı jeneratör setleri;10KVA~2500KVA alternatörler;sessiz ve konteyner tipi jeneratör seti;römorklar ve araca monteli mobil elektrik santralleri;Işık kulesi ve çift enerji santrali;otomatik kontrol panelleri, paralel ve şebeke bağlantılı sistem, ATS otomatik transfer şalter kabinleri vb. dahil kontrol sistemleri.

 

JVH, pazar talebini en üst düzeye çıkarmak için standart ürünler temelinde ürün özelleştirmesi ve genel elektrik santrali çözümleri sağlayabilir.Uluslararası markalar elde etmek, endüstri ölçütleri olmak ve müşteriler için sürekli değer yaratmak için sürekli taahhüdümüz ve sonsuz arayışımızdır.

 

 

Bunlar şunları içerir: Jeneratör seti, motor grubu, dizel motor parçaları, Debriyaj diski, Lastik (lastikler).

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

 

 

JVH, kurulduğu 2014 yılından bu yana jeneratör setleri ve alternatörlerin Ar-Ge ve üretimine odaklanmış ve bu alanda zengin üretim ve hizmet deneyimi biriktirmiştir.

Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : JVH

No. Çalışanları : 20~99

Yıllık satış : 5000000-50000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 50% - 60%