Ana sayfa

Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  JVH, kurulduğu 2014 yılından bu yana jeneratör setleri ve alternatörlerin Ar-Ge ve üretimine odaklanmış ve bu alanda zengin üretim ve hizmet deneyimi biriktirmiştir.

   

  Üretimimiz ve hizmetimiz, ISO9001 ve ISO14001 Yönetim Sistemi kapsamında ISO8525, GB/T2820-97 standartlarına kesinlikle uygundur ve tüm jeneratör serisi CE sertifikasını geçmiştir,

   

  bu da JVH'den yüksek kaliteli ürün ve hizmet sağlar.JVH, Hubei Ünlü Kalite Markasını art arda kazandı, düzinelerce patent aldı ve Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi'ne layık görüldü.Artık jeneratör setlerimiz tüm dünyaya ihraç edilmekte ve yüksek itibara sahip müşteriler tarafından geniş çapta tanınmaktadır.

   

  Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd fabrika üretim hattı 0

 • OEM / ODM

  Profesyonel bir jeneratör seti ve alternatör üreticisi olarak JVH, ürün Ar-Ge, yenilik, kalite ve hizmete odaklanır ve Cummins, Perkins, Doosan, Shanghai Mitsubishi gibi uluslararası üne sahip motor üreticileri ve aşağıdaki gibi alternatör üreticileri ile uzun vadeli stratejik ortaklıklar kurmuştur. Leroy Somer, Stamford ve bazı Çinli ünlü motor üreticileri de var.

   

  Ürün yelpazemizin tamamı 10KVA~5000KVA dizel jeneratör setini;25KVA~2500KVA gazlı jeneratör setleri;10KVA~2500KVA alternatörler;sessiz ve konteyner tipi jeneratör seti;römorklar ve araca monteli mobil elektrik santralleri;Işık kulesi ve çift enerji santrali;otomatik kontrol panelleri, paralel ve şebeke bağlantılı sistem, ATS otomatik transfer şalter kabinleri vb. dahil kontrol sistemleri.

  Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd fabrika üretim hattı 0

 • Ar-Ge

  Buna ek olarak, JVH, pazar talebini en üst düzeye çıkarmak için standart ürünler temelinde ürün özelleştirmesi ve genel elektrik santrali çözümleri sağlayabilir.Uluslararası markalar elde etmek, endüstri ölçütleri olmak ve müşteriler için sürekli değer yaratmak için sürekli taahhüdümüz ve sonsuz arayışımızdır.

   

  Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Hubei JVH Industrial & Trade Co ., Ltd

Tel: +86 181 6351 0010

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)